Jump to content

Photo

Intuitivně-informační vnímání (IIV)

vnímání vědění rozvoj intuice

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Tatiana Karovina

Tatiana Karovina

Advanced Member

• Moderators
  • 94 posts

Posted 05 October 2014 - 09:42 AM

Rozvoj intuitivně-informačního vnímání – je to malá příčina obrovských výsledků!

Nedá se slovy popsat všechna odstíny pocitů, když se náhle objevuje chápání, že jednoduchá všední událost je výsledkem spousty mini úspěchů za poslední týden, nebo i víc. Že náhody nejsou náhody, ale ukázkou harmonických vztahu se světem.

Rozvoj intuice je to výchova sebeúcty a nastavení jistoty v tom, že jste výjimečný, že Svět Vás potřebuje takového, jaký jste. A skrz toto nastavení přichází jasnost, že Svět Vám dává to, co může dát, za hodnoty Vaše osobností.

A tak Vy víte, co se děje v tom Světě, součásti kterého jste. Jednoduše víte. Jste ve správnou chvíli ve správném místě. A to bez velké námahy z Vaší strany. Vy žijete opravdový svůj život, a všechno kolem Vás je fajn.

:) Úžasný pocit harmonii!

• Kirill Korotkov likes this

#2 Tatiana Karovina

Tatiana Karovina

Advanced Member

• Moderators
  • 94 posts

Posted 05 October 2014 - 12:24 PM

Kurz pro ty, kteří chtějí být učitelem IIV.

Máte chuť se naučit žit bez chyb, a umět předávat tuto schopnost svému okolí (dospělým; dětem; vidomým; nevidomým)?  Můžete se stát učitelem IIV.

Co dokážete po kurzu?

zbavit se vlivů manipulátorů;

nedělat chyby;

rozeznávat pravdu a lež;

zvýšit psychologickou odolnost;

rozvíjet sobě a lidem schopnost přímého vnímání informací z prostoru;

„zapínat“ intuici;

správně se rozhodovat při nedostatku informací;

harmonicky propojit logiku a intuici pro osobní úspěch;

být silnou osobností.

Těším se na spolupráci. 

http://karovina.cz/kurz-pro-ucitele/

• Kirill Korotkov likes this

#3 Tatiana Karovina

Tatiana Karovina

Advanced Member

• Moderators
  • 94 posts

Posted 05 October 2014 - 12:55 PM

Zpětná vazba

„Zlepšila se mně intuice a také informace, na které si potřebuji vzpomenout, přicházejí cca za 3 min.:) Při meditaci se objevuje vidění přes třetí oko při zavřených očích. Není to sice úplně jasné a ostré, ale je to.”

"...Díky cvičením, která jsem absolvovala, dostala jsem do rukou nástroj, kterým lze rozvíjet své spící schopnosti a kvalitněji prožit svůj život.“

„…Jinak s intuicí a “přicházením” informací v běžném životě je to moc prima… Opravdu to krásně funguje. Jsem moc ráda, že jsem Vás poznala a ukázala jste mi první kroky jak nakládat s intuici. Moc děkuji za příjemný týdenní kurz…“  

„…spoustu nových a zajímavých věcí, naučit se čekat nečekané, nový přístup k hledání odpovědí….“

„Osobní, férový a rovný přístup. Nezakrývání informaci.“

Tatínek desetiletého kluka (ten kluk absolvoval kurz pro děti) pověděl, že byl se ženou na rodičovské schůzce. V průběhu této schůzky třídní paní učitelka zdůraznila, že jejich syn dává odpovědi ještě před tím, než ona položí otázku.

Nemůžu neumístit tak roztomilý citát  z dopisu nevidomého pana, spolupráci s kterým začala moje činnost.

"..Naše kočka, i když bych o tom neměl psát, protože je to prý běžné, právě dnes chytila myš. Proč to zdůrazňuji? Protože dosud při takové činnosti nebyla spatřena. Dnes ji i s myší, viděla poštovní doručovatelka. Krom toho kočka nám včera nezákoně vnikla do bytu. Tedy nezákoně protože jsme o tom nevěděli. zabarikádovala se v ložnici, shrnula koberec tak skvěle, že nešly otevřít dvéře a nikdo nemohl k ní, ona nemohla ven. Nakonec se mi podařilo koberec opět nacpat pod dvéře tak, aby šly otevřít. Jako první vyběhla ven kočka a zmizela neznámo kam v bytě. Já dokončil to otvírání ložnice a pak nalákal kočku do přepravky a vyhodil ven… "      

• Kirill Korotkov and Tatiana Karovina like this

#4 Tatiana Karovina

Tatiana Karovina

Advanced Member

• Moderators
  • 94 posts

Posted 25 November 2014 - 07:14 PM

PŘÍKLADY KOMUNIKACÍ S INTUICÍ

Uvedené příklady jsou pouze od konkrétních osob, se kterými je možné se kontaktovat, nebo potkat osobně na bezplatných tréninkových dnech.

Studentka jela metrem do školy a velmi pospíchala. Velkou otázkou pro ní bylo, jestli stihne přijít do třídy dříve než pan profesor. Tato slečna vystoupila z vagonu a už směřovala k východu, ale v ten moment jí přišla myšlenka: “tam tě zdrží revizor“. Otočila se a šla k jinému východu.  (Openkart měla, ale neměla čas)

Venčila jsem v lesíku psa. Krásné počasí, nádherná příroda. Náhle mi do hlavy skočila myšlenka: „zastav se na chvíli.“  Zastavila jsem se a rozhlížela jsem se pozorně kolem. „Co je? Proč?“ Pes se zastavil, posadil se a díval se na mě. „Co je? Proč stojíš?“  Za několik vteřin přes křižovatku lesních pěšinek, ke které my směřovali, projel cyklista. V tu dobu můj pes ještě nebyl dost zkušený, nevím jak by reagoval na cyklistu. Jsem ráda, že se oni dva nepotkali. Kdo ví, co by se mohlo přihodit. 

Mladé ženě zavolali z práce a řekli jí, že až se vrátí, má ihned sepsat plnou moc. Její intuice jí napověděla: „to bude průšvih!“
Nevím, zda potom byl, nebo nebyl průšvih s plnou mocí. Ale vím, že když jí tato žena sepisovala, dávala si o hodně větší pozor, než obvykle.

Tatínek novorozence, který absolvoval kurz intuitivně-informačního vnímání. Co se mu přihodilo. Hlídal syna, jeho maminka nebyla doma. Miminko se velmi rozplakalo. Vyzkoušel všechny klasické způsoby uklidnění, ale nepomáhaly. Tomuto mladému tátovi přišla jasná myšlenka: „zabal ho.“  Táta pevně zabalil dítě dekou a to hned spokojeně usnulo.

Klasické ráno. Několik metrů chůze mezi zastávkami. Tady pravidelně dostávám instrukce o tom, jakou rychlostí se mám pohybovat, abych stihla nejbližší autobus. Občas intuice říká: „jdi v klidu“. A tak já jdu, nepospíchám. Občas pokyn zní: „dělej! Běž!“  A za pár vteřin autobus otevírá dveře. :-) 

Mladík „ztratil“ knihu. Na otázku: „kde je ta kniha?“ Intuice odpověděla: „nad tebou.“ Mladík žije v pokoji s bratrem a mají patrovou postel. Bratr si půjčil knihu a nechal ji ve své (horní) posteli.

V průběhu pracovního dne přijde neočekávaná myšlenka: „zavolej synovi.“  Zvedám telefon. Před několika vteřinami zmeškaný hovor od něj.

Asi před rokem jsem začala intuitivně parkovat. Teď se parkuji ukázkově. :) 

Mladá žena přemýšlela, co by asi uvařila pro rodinu k večeři. Rozhodla se pro buchtičky se šodó. Za Krátkou dobu jí volá dcera a říká: „mami, mám chuť na buchtičky se šodó. Uvaříš je zítra?“ :-)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users