Jump to content


Photo

KURZ INTUITIVNÍHO VIDE’NÍ - K čemu to potřebujete?

INTUITIVNÍHO VIDE’NÍ

 • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Korotkov

Korotkov

  Administrator

 • Administrators
 • 569 posts

Posted 03 August 2014 - 12:30 PM

K čemu to potřebujete?


post-19-0-08409200-1373624034_thumb.png 
    Jeden z mých známých (nevidomý) je si jist v tom, že rozvoj infoviděni vidomí potřebují jen jako zajímavou hračku, jako třešničku na dortu. Chápu jeho názor. On potřebuje Infovidění, aby se naučil VIDĚT a užít si každou vteřinu života, zatímco vidomí už tuto možnost mají.Nechci s ním polemizovat. Vidím jeho ženu, jeho kočku a jeho gymnastický míč, na kterém rád sedí.
   Ale nemá pravdu! My všichni potřebujeme rozvíjet své schopnosti! Je to nutné!
Ano, mohli bychom žít bez schopnosti číst a psát. A docela dobře, kdyby VŠICHNI ve společnosti
byli negramotní.  Ale co, jestli ve společnosti objeví někdo, kdo čte a píše, jak se zněni život všech? Jací byli všichni v porovnání s ním v tu chvíli?
Teď je podobná situace. Buď si rozvijete svoje talenty a nebo jste pozadu ve stejném měřítku, jako ti kdo umí a neumí čist. Není to povinné, ale je to nutné.

   A co bude dál? Jak se budou rozvíjet dějiny? Jestli během času ve škole děti nebudou učit  Infovidění, biointernet, pak se společnost rozdělí na dvě vrstvy: vyvinuté a nevyvinuté. Kdo bude vládnout? Co se bude dít? Jak za těchto okolností, by se cítil jednotlivec, jedna rodina? Za takových okolností by mohly vzniknout velké sociální problémy, na prahu kterých stojíme. Pravda, je to trochu pohled do budoucna.
A proto teď, můžu jen požádat, abyste se rozvíjeli. Zjistěte, co se  VÁM líbí, učte se tomu. Překročte normy a staňte se šťastnými a svobodnými, nestandardními lidmi. Pamatujte si informace - je svoboda.
   Pokud se shodneme na individuálních lekcích, nebo je budeme dělat ve skupinách. Pokud jste schopni navštěvovat kurzy každý týden nebo jednou za dva měsíce, každá varianta je lepší než vůbec žádná. Bylo by škoda nikdy si neříct: "Ať si vědci myslí, že mozek je aktivní na pouhých 2-16%. JÁ si svůj natrénuji!“ Nikdo Vám v tom nemůže zabránit. Naopak, budete-li mít zájem, já vám, pomohu.


 • Kirill Korotkov likes this

#2 Tatiana Karovina

Tatiana Karovina

  Advanced Member

 • Moderators
 • 94 posts

Posted 05 October 2014 - 09:55 AM

Děti ve věku asi do 3-5 let se můžou jednoduše naučit vidět se zavřenýma očima i bez příslušných učitelů.

Stačí říct malému človíčkovi: „Zavři očička a dívej se.“

Starším dětem toto nemusí stačit. Ony už jsou dospělejší, chytřejší. A tak potřebují víc opatrnosti v jednání na tak nezvyklé téma – vidět se zavřenýma očima.

Důležitými jsou talenty, které se při kurzu u dětí vzbudí. Děti se rychleji učí, chápou, rozumněji, líp pamatuji, nemusejí tolik šprtat.  Uvolní se jim spousta času. 


 • Kirill Korotkov likes this
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users