Jump to content


Photo

CO JE HUMAN DESIGN?

HUMAN DESIGN

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Korotkov

Korotkov

    Administrator

  • Administrators
  • 569 posts

Posted 03 August 2014 - 12:31 PM

CO JE HUMAN DESIGN?

Human design je systém, který:
- vás dokáže velmi detailně a do podrobna popsat
Výklad mapy vašeho designu vám může přinést obrovský vhled do vaší jedinečné podstaty a vašich vědomých i nevědomých tendencí.
- vám ukáže, jak se správně rozhodovat
Rozhodnutí, která respektují vaše "vnitřní nastavení", váš design. Rozhodnutí, která nepocházejí z vaší mysli a nezakládají se na vašich názorech, ale na vašem vlastním hlasu pravdy, vaší vnitřní autoritě.
Mapa vašeho designu není mapou vás samotných. Je mapou dopravního prostředku, ve kterém v tomto životě jedete, neboli vašeho těla. Mapuje konkrétní energetická spojení a aktivace ve vašem těle. Čím lépe respektuje své vnitřní (energetické) nastavení, tím méně odporu na své cestě potkáváte a o to více si můžete užívat jízdu životem smile.png Human design je uměním přijímat věci jaké jsou, přijímat - a skrze toto přijetí také opravdu poznávat - sebe sama.


Mandala Human designu

Human design je systém, který pomáhá porozumění našemu životu, věda o poznání sebe sama. Mapa vašeho designu je obrazem vás samých doslova na molekulární úrovni. Váš design vám odhalí, kým skutečně jste, a ukáže vám vaše vrozené kvality i omezení, silné i slabé stránky, talenty a dary. Budete-li žít v souladu se svým designem, bude váš život snazší a plnější zároveň. Human design vám ukáže váš vlastní a jedinečný hlas pravdy, vaši vnitřní autoritu, na kterou se můžete spolehnout při svém rozhodování. Ukáže vám, jak žít ne podle pravidel, rad a názorů druhých lidí, ale jako originální lidská bytost.

Mapa vašeho designu se vypočte na základě postavení Slunce, Měsíce a planet sluneční soustavy v čase vašeho narození. Tyto údaje se používají také v astrologii, ale astrologie je interpretuje rozdílným způsobem a Human design není astrologií, ani z ní není odvozený. (Více o tom, proč je postavení planet klíčové pro kalkulaci našeho designu, se dočtete ve tomto článku. O původu Human Designu viz stránka Více - Časté dotazy.)

Human design je logickým a snadno pochopitelným systémem, jehož přínos si můžete ověřit sami. Používá výrazy jako vnitřní autorita, definice atd. a může se na první pohled zdát příliš mentální či technický, ale pod tím se skrývá příležitost
k hluboké vnitřní transformaci. Informace které se dozvíte přehledným a uceleným způsobem během svého výkladu jsou velmi jednoduché a pro jejich uplatnění
v praxi nepotřebujete Human design studovat, ani se pročítat tímto webem. Svůj výklad si můžete objednat zde.

Poznámka: Human design (hjůmn dizajn) se dá volně přeložit jako Mapa člověka. Slovo design zde není používáno ve smyslu estetického vzhledu, ale ve smyslu struktury, stavby, vnitřního uspořádání a nastavení člověka.


ROZHODOVÁNÍ

Každé ANO a NE utváří realitu našeho života. Vše kým jsme a kde jsme je výsledkem našich dosavadních rozhodnutí. Human design je vědou o tom, jak se správně rozhodovat. Jak se znovu napojit na přirozenou moudrost našeho těla a přestat se řídit naší myslí.

Základní poselství Human designu zní: „Vy sami jste jedinou autoritou svého života“. Každý z nás je jedinečný a každý z nás má svou vnitřní autoritu, která ví, co je pro nás správné a jak se rozhodnout. Jak žít ne podle pravidel, rad a názorů někoho jiného, ne jako další kopie, ale jako originální bytost.


PŘESTAŇTE ŽÍT PODLE PŘEDSTAV, KTERÉ MÁ O ŽIVOTĚ VAŠE MYSL

Když vezmete mysli její rozhodovací pravomoc a svěříte rozhodování své vnitřní autoritě, žijete svou pravdu. Následkem toho postupně roste vaše vnitřní síla
a moudrost. Tak jak odumírají buňky ve vašem těle a na jejich místo se rodí nové, postupně se mění vibrace vašeho energetického pole - vaší aury. Negativní aspekty vašeho života, odpor a překážky, na které jste doposud naráželi, ubývají a dávají prostor něčemu novému.

Není potřeba na sobě nic opravovat či vylepšovat. Jednoduše se rozhodujte podle svého vnitřního nastavení, svého designu. To je klíčem k probouzení se k vašemu pravému já. Vaše energie se bude postupně ladit na frekvenci, která do vašeho života přivede vše, co potřebujete.Also tagged with one or more of these keywords: HUMAN DESIGN

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users