Jump to content


Photo

The Reconnection

The Reconnection

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Korotkov

Korotkov

    Administrator

  • Administrators
  • 569 posts

Posted 03 August 2014 - 12:31 PM

The Reconnection
je vyšší úroveň transsenzorického Rekonektivního léčení.

Proces The Reconnection je dynamická metoda úplného připojení vašich vlastních energetických polí k energetickým polím vesmíru. Připojením meridiánů a energetické dráhy vašeho těla na dráhy Země a vesmírný energetický cirkulační systém se zlepší váš vývoj, životní síla a především tímto procesem získáte schopnost sebeléčení.

Reconnection vnáší do našeho života změny a my se na řadu věcí začínáme dívat jinak. To, co nás dříve tížilo a trápilo, nás trápit přestává, stáváme se rozhodnějšími a už tolik nelpíme na všech těch zbytečnostech, které jsme s sebou táhli, které nám překážely, ale my se jich nedokázali zbavit. Jsme otevřenější vůči sobě i vůči druhým. A pak si uvědomíme, že jsme součástí vesmíru, ještě lépe, že my sami jsme vesmírem, aniž bychom se vzdávali svojí vlastní identity. Vždycky to tak bylo, jenže jsme to zapomněli.

Dle Dr. Pearla mají všichni lidé v sobě zakódovanou schopnost léčit pomocí Rekonektivních energií. Vývojem však tuto svou přirozenou schopnost ztratili, zůstalo pouze jakési zbytkové, zakrnělé připojení na léčivé energie. Pro jejich plné využití, je třeba tato spojení znovu nastartovat.

Provedení The Reconnection certifikovaným praktikem ve vás aktivuje nové energetické dráhy a přinese vám nová energetická a vibrační spojení, která vám umožní mít úplný přístup k vyšším a silnější Rekonektivním frekvencím pro váš osobní vývoj a především pro schopnost vlastního osobního léčení.

The Reconnection vás navždy změní.Also tagged with one or more of these keywords: The Reconnection

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users