Jump to content


Photo

Metoda GDV

Metoda GDV korotkov

  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Korotkov

Korotkov

    Administrator

  • Administrators
  • 569 posts

Posted 03 August 2014 - 12:33 PM

Metoda GDV je metoda budoucnosti. Spočívá v měření energie vyzařované z různých objektů. Analýza takto pořízených snímků umožňuje rychlé, neinvazivní a přesné (95%) měření energetické úrovně (= funkčnosti) orgánů člověka, energetické úrovně organických a neorganických látek, materiálů a geopatogenních zón .

GDV umožňuje například analýzu zdravotního stavu člověka na jeho nejdůležitější energetické úrovni, což umožňuje pohled na pravděpodobný vývoj jeho zdraví v budoucnosti a včasné odhalení případných zdravotních rizik. Obrovský význam GDV spočívá v tom, že na základě výsledků měření energetické úrovně jednotlivých orgánů či celých systémů lidského těla, lze včas nastavit opatření vedoucí k posílení energetické úrovně orgánů a tudíž ke zlepšení jejich funkčnosti. Pokud je orgán včas posílen, posílí se také jeho celkový zdravotní stav a především se tím sníží či úplně odstraní riziko pozdějšího onemocnění orgánu.

Od Kirlianova efektu k technice GDV profesora Konstantina Korotkova - Konstantin Georgijevič Korotkov

Když před více než 70 lety manželé Kirlianovi začali studovat vysokofrekvenční fotografie zachycující lidské energetické pole, bylo to považováno za pouhý vědecký experiment. Avšak díky mnoha nadšeným vědců ovlivněných fenoménem Kirlianovi fotografie a díky rychlému rozvoji moderních technologií v posledních desetiletích se Kirlianova fotografie právem dočkala svého využití.

Fotografie pořízené Kirlianovou metodou - Kirlian Photography

Technika GDV profesora K. Korotkova - Tehnika GDV

Profesor Konstantin Korotkov z Petrohradu a jeho vědecký tým se již více než 25 let věnuje vývoji unikátní GDV techniky, která umožňuje zachycení vyzařování energie ve formě protonů a elektronů a jeho následnou analýzu.

„Když sledujeme hru záření kolem lidského těla, kolem kapky vody nebo křišťálu, porozumíme, že vše na světě je ve vzájemném vztahu, a vše – ať biologického či anorganického původu - má svou vlastní energii. Existence materiálu je především díky Energii a poté Duše. Když sledujeme změny lidského biologického pole během terapie, meditace, modlitby a lásky, umožňuje nám to vidět svět jinýma očima …..“
Dr. Konstantin Korotkov#2 Korotkov

Korotkov

    Administrator

  • Administrators
  • 569 posts

Posted 03 August 2014 - 12:33 PM

METODA GDV A MĚŘENÍ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A PROSTORU
Přístroje GDV za použití speciálně vyvinutého příslušenství a softwaru dokáží změřit míru energie v prostoru - v objektech či prostranstvích. Umožňují lokalizovat geopatogenní zóny, které se vyznačují vysokými výkyvy magnetismu. Na tyto prudké a časté změny musí lidské tělo neustále reagovat, což je pro něj vysilující a tělo s jeho orgány značně vyčerpává. Pokud víme, kde se geopatogenní zóny nacházejí, můžeme upravit polohy postelí, pracovních stolů mimo tyto zóny a my tak mohli kvalitně odpočívat, soustředit se na učení či na práci.

METODA GDV VE SPORTU
GDV přístroje dokáží spolehlivě a rychle analyzovat a zhodnotit energetický potenciál (energy potential) a úroveň stresu (stress level) sportovců. Zachycené obrazy všech deseti prstů poskytují detailní informace o psychosomatickém a fyziologickém stavu dané osoby.


Mnohaletý vývoj GDV a opakovaná měření vrcholových sportovců - např. reprezentantů Ruské federace (lyžování, hokej, krasobruslení, atletika, biathlon a další sporty), USA a dalších zemí - potvrdila přímou úměru výsledků měření k jejich výkonům dosažených při soutěžních utkáních.

GDV přístroje s vysokou přesností změří, jak velká je pravděpodobnost k vítězství či umístění na předních místech každého sportovce.

Metoda GDV také dokáže odhalit přetrénovanost sportovců a včas korigovat jeho tréninkový program.

Pokud je u měřené osoby zjištěn vyšší stresový index, je možné se včas zaměřit na zlepšení jeho emocionálního rozpoložení (např. použitím relaxační, autosugestivní nebo jiné techniky) a tím dosáhnout lepšího vyladění jeho psychické vyváženosti, odolnosti vůči stresu a celkové sportovní formy.

Jak už bylo zmíněno dříve, přístroje GDV jsou stále častěji využívány olympijskými týmy a špičkovými sportovní kluby.

GDV analýzu je možné použít u individuálních i týmových sportů.


METODA GDV A LIDSKÉ ZDRAVÍ

Energie = život.

Bez životní energie nemůžeme existovat. Při nedostatečné životní energii chřadneme, jsme bez síly a dobré nálady, často jsme nemocní - žijeme jakoby napůl.

Jeden z největších užitků přístrojů GDV pro člověka, je včasné odhalení SNÍŽENÉ ENERGIE ORGÁNŮ, jehož důsledkem bývá jejich snížená funkčnost. Včasné odhalení takového stavu umožňuje předejít pozdějšímu onemocnění orgánu.

Also tagged with one or more of these keywords: Metoda GDV, korotkov

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users