Jump to content


Photo

Konstantin Georgijevič Korotkov

Konstantin Georgijevič Korotk korotkov Dr Korotkov

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Korotkov

Korotkov

    Administrator

  • Administrators
  • 569 posts

Posted 03 August 2014 - 12:34 PM

Konstantin Georgijevič Korotkov je doktor technických věd, zástupce ředitele sanktpetěrburského Státního sportovního institutu, profesor katedry projektování počítačových systémů Sanktpetěrburské státní univerzity informačních technologií, mechaniky a optiky. Je prezident Mezinárodního svazu lékařské a aplikované bioelektrografie. Napsal více než dvě stovky vědeckých publikací, proslul i díky svým výzkumům energoinformačních stavů člověka za života i po smrti.
DrK, Dr. Konstantin Korotkov - Konstantin Georgijevič Korotkov Forum


Prof. Konstantin Korotkov je hlavním hostem letošního veletrhu BIOSTYL.
Prof Korotkov má za sebou více než třicetiletou výzkumnou kariéru, ve které kombinuje přísné vědecké metody s neutuchajícím zájmem o věci duchovní i duševní a zároveň s respektem k veškerému životu. Své přednášky a semináře pořádá ve více než 43 zemích, své práce prezentoval na více stovce mezinárodních konferencích.
Nová metoda, kterou prof. Krotkov vyvinul, je známá jako EPI bioelektrografie - metoda elektrofotonického snímání založeného na technice GDV (Gas Discharge Visualization). Tato technika umožňuje zkoumat vyzařování fotonů a elektronů v elektrickém poli široké škály subjektů – od lidské bytosti po drahokam.
Tato nová technologie umožňuje zachytit pomocí speciální kamery fyzické, emocionální, mentální a duchovní energie, vycházející z jednotlivých, rostlin, kapalin, prášků, neživých objektů, a tyto energie přeložit do počítačového modelu. To umožňuje vědcům a pacientům vidět nerovnováhu, která může ovlivňovat individuální stav velmi usnadňuje diagnostiku příčiny existující nerovnováhy snímané oblasti těla.
Pacient umístí prst na skleněnou elektrodu přístroje, ozve se slabé bzučení a kolem prstu se objeví modravá záře. Žádná bolest ani jiné vjemy. Speciální televizní systém převede záři na digitální signál a na obrazovce se ukáže dynamický, živý obraz fluorescence. Pak se dostane ke slovu moderní software a ze vzniklých souborů vytěží informaci. Zpracování je založeno na technikách umělé inteligence a nelineární matematiky – užitečného vkladu matematiků a techniků do rozkolísaného světa humanitních nauk. Metoda vznikla v Rusku, ale prvního uznání se, jako obvykle, dočkala v cizině.
EPC / GDV technika je přijata ruským ministerstvem zdravotnictví jako lékařská metoda a je certifikovaná v Evropě a využívá ji více než 1000 lékařů, praktiků a výzkumníků.
Konstantin Korotkov je autorem 9 devíti knih, publikoval přes 200 článků v předních časopisech věnujících se fyzice a biologii, je držitelem sedmnácti patentů v oblasti biofyziky. Jeho knihy byly přeloženy do angličtiny, francouzštiny, němčiny, italštiny a španělštiny, včetně Light After Life: Experiments and Ideas on After-Death Changes of Kirlian Pictures, USA 1998; Aura and Consciousness – New Stage of Scientific Understanding, Russian Ministry of Culture, 1998; Human Energy Fields: Study with GDV Bioelectrography, USA 2002; Spiral Traverse, (USA) 2006; An editor of the book: Measuring Energy Fields: State of the Art. GDV Bioelectrography series, USA 2004.

Konstantin Korotkov figuruje v těchto institucích:
• zástupce ředitele Federálního výzkumného ústavu tělesné kultury v Petrohradu.
• Profesor informatiky a biofyziky Univerzity informačních technologií, mechaniky a optiky
• profesor Akademie tělesné kultury v Petrohradu
• předseda Mezinárodní unie pro lékařské a aplikované Bioelectrography.
• poradce Aveda Co (USA).
• Člen redakční rady: "Věstníku alternativního a alternativní medicíny“Also tagged with one or more of these keywords: Konstantin Georgijevič Korotk, korotkov, Dr Korotkov

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users