Jump to content


Photo

MĚŘENÍ ENERGETICKÉHO POLE

MĚŘENÍ ENERGETICKÉHO POLE ENERGETICKÉHO POLE Korotkov

 • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Korotkov

Korotkov

  Administrator

 • Administrators
 • 569 posts

Posted 03 August 2014 - 12:35 PM

MĚŘENÍ ENERGETICKÉHO POLE

BioWell.jpg Bio Well - GDVCAMERA 2013 - GDVCAMERA BIOWELL

Kontraindikace
GDV diagnostika je kontraindikována u osob s kardiostimulátorem.

Jak se na diagnostiku připravit
Před GDV diagnostikou není nutná žádná speciální příprava; pouze si 24 hodin před měřením nelakujte či neodlakovávejte nehty rukou a nemažte si ruce krémem.

Jak diagnostika probíhá
GDV diagnostika je zcela neinvazivní, nebolestivá, není dokonce ani potřeba se svlékat. Zpravidla si necháváte i všechny náramky, řetízky, prstýnky, náušnice, včetně všech případných talismanů, které nosíte po kapsách. Tyto předměty odkládáte pouze tehdy, chceteli zjistit, zda vás tyto předměty nějakým způsobem ovlivňují – ať pozitivně či negativně. Samotná diagnostika spočívá v tom, že postupně umístíte všechny prsty svých rukou na snímací skleněnou elektrodu GDV zařízení – jeden po druhém, počínaje palcem pravé ruky a konče malíčkem ruky levé. Poslední článek prsu se na elektrodu jemně přiloží přibližně pod úhlem 45 stupňů tak, aby se nehet nedotýkal sklíčka. Během několika vteřin je snímání daného prstu hotové a pokračuje se dál. 5


Poté, co je všech 10 prstů nasnímáno se celý proces opakuje pouze s tím rozdílem, že mezi prst a skleněnou elektrodu je vložen speciální filtr, který vyzařování z prstu určitým způsobem upraví a díky němuž získáme další specifické informace o stavu vašeho energetického pole.


Výsledky diagnostiky GDV
Vše je úspěšně nasnímáno a GDV zařízení získaná data během několika sekund zanalyzuje a zobrazí v následujících třech přehledných výstupech.

DIAGRAM


ENERGETICKÉ POLE - AURA


ČAKRY


Z výše zobrazených výstupů je možné dozvědět se symetrii a energii vašich 7 čaker, stav energetického pole těla – aury (kde je energie zvýšená, kde snížená, kde zcela chybí a také pravo-levé a předozadní stranové rozdíly). Dále z výsledků diagnostiky GDV vyčteme stav energetického pole následujících systémů a příslušných orgánů:

hormonální systém (hypofýza-podvěsek mozkový, epifýza-šišinka mozková, hypotalamus, štítná žláza, slinivka břišní, nadledvinky, slezina)
imunitní systém
nervový systém
kardiovaskulární systém (srdce, cévy srdce, mozkové cévy)
dýchací systém
zažívací systém: čelisti (zuby, čelisti, tenké střevo, tlusté střevo, slepé střevo, apendix, konečník, žlučník, játra)
urogenitální systém (ledviny)
slyslové orgány (oči, uši, nos - dutiny)


 • Kirill Korotkov likes this

#2 Tatiana Karovina

Tatiana Karovina

  Advanced Member

 • Moderators
 • 94 posts

Posted 05 October 2014 - 07:06 AM

Jeden z největších užitků GDV camery BIO-WELL pro člověka, je diagnostika, včasné odhalení snížené energie orgánů, jehož důsledkem bývá jejich snížená funkčnost. Včasné odhalení takového stavu umožňuje předejít pozdějšímu onemocnění orgánu.  Až doposud bylo problematické monitorovat pokles energie jednotlivých orgánů spolehlivým, věrohodným a certifikovaným způsobem. GDV camera BIO-WELLunikátní metodou mapují a měří energetický stav člověka a jeho orgánů a mohou významně pomoci odhalit oslabení orgánu dříve, než se toto oslabení projeví ve formě nemoci!


 • Kirill Korotkov and Tatiana Karovina like this

Also tagged with one or more of these keywords: MĚŘENÍ ENERGETICKÉHO POLE, ENERGETICKÉHO POLE, Korotkov

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users