Jump to content


Photo

I Wish - 22-26.8.2014, Slovakia

I Wish TBS Biointernet Skola Biointernet

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Korotkov

Korotkov

    Administrator

  • Administrators
  • 569 posts

Posted 03 August 2014 - 02:31 PM

THE BIOINTERNET SCHOOL EVENT

Attached File  iwish.jpg   36.09KB   0 downloads

Dovoľujeme si Vás pozvať na autorský seminár Dr. Sergeja Avdejeva a Galiny Gajovej, ktorý sa uskutoční v termíne 22. – 26. augusta 2014.

Termín: 22-26.8.2014

Čas : Seminár začne v piatok večer o 18,00 hodine a potrvá do 21,00 hodiny. Potom bude pokračovať každý deň od rána do večera, so vzájomne dohodnutými prestávkami, cvičeniami v prírode a malými výletmi do okolia. Seminár končí 26.8.večer o 20,00 hodine.

Cena: 250 Eur na celý seminár

Seminár sa uskutoční v Západných Tatrách, v Račkovej doline pri obci Pribylina, v rekreačnom zariadení Hotel Akademik.
Cena samotného semináru je 250 Euro od piatku do utorka večera. Z tejto ceny poskytujeme 20% zľavu všetkým záujemcom, ktorí už navštívili v našej Škole Biointernetu nejaký zo seminárov určených pre dospelých. Pokiaľ by niekto nemohol zotrvať na seminári tak dlho a mohol byť len do nedele, tak je cena od piatku večera do nedele večera 150 Euro. Z tejto ceny zľavu neposkytujeme. Dôchodci majú jednotnú cenu za seminár 120 Euro – nerozhoduje či je to do nedele alebo do utorka.

Ubytovanie v hoteli stojí 12 Euro na osobu a býva sa v štvorlôžkových izbách. ( Samozrejme v nich nemusíte byť štyria ). K tomu hotel ponúka plnú penziu v cene 12 Euro za deň, s tým, že sa varí jedno menu s alternatívou pre vegetariánov.
Ubytovanie a dopravu si každý platí individuálne a nie je zahrnutá v cene semináru.Dr.Sergej Avdeev, PhD, sa zaoberá vedeckým výskumom synergie informačných procesov a teórie fyzikálnych štruktúr, je autorom viac ako 50 vedeckých prác a 6 patentov. Prezident výskumnej komunity BLAGA, zakladateľ a vedúci Laboratória informačného designu v Novočerkasku, v Rusku, Akademik Medzinárodnej akadémie IAFP.

Celý seminár bude predovšetkým o praxi. Budeme na ňom robiť rôzne cvičenia spojené s pohybom a tancom, cieľom ktorých bude spojiť naše telo, dušu a rozum do jedného systému. Naladiť sa na univerzálny rozum a novým, neobyčajne efektívnym spôsobom, dokázať z neho získavať správne informácie pre naše rozhodovacie procesy. Správne informácie a z nich vychádzajúce správne rozhodnutia, získanie pocitu svojej životnej cesty v súlade so svojou dušou, nám umožní robiť menej chýb, vytvárať menej konfliktov a strácať tak menej energie. Takto „usporený“ život a energiu vieme potom využiť v náš prospech.
Seminár jeho účastníkom umožní používaním predvádzaných techník získať do života viac kontroly, a pocitu naplnených túžob a želaní. Seminár predovšetkým účastníkom ukáže ako zmenšiť neefektívne konanie a vynakladanie energie a zvýšiť tak efektivitu celého života.

Budeme prakticky pracovať – každý na sebe – aby sa v našich životoch a podmienkach, ktoré máme, prejavili a zhmotnili sa naše tajné túžby a želania. O princípoch, ktoré budeme na tento účel používať, sa môžete dočítať na našej webovej stránke v interview s Dr. Avdejevom

 

Contact 00421 915 850 255, 0043 664 7337 084

miroslav.maduda@gmail.com
l.pelachova@gmail.com


  • Korotkov likes this

Also tagged with one or more of these keywords: I Wish, TBS, Biointernet Skola, Biointernet

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users