Jump to content


Photo

Zázračné pomôcky na zlepšenie intuície

intuície Biointernet Translighters

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Kirill Korotkov

Kirill Korotkov

    Advanced Member

  • Administrators
  • 198 posts

Posted 04 August 2014 - 08:09 AM

Zázračné pomôcky na zlepšenie intuície.

Baví nás učiť ľudí využívať svoju intuíciu. Prijímať dôležité informácie mimozmyslovými cestami. Kvalitné a pravdivé vstupné informácie výrazne napomáhajú prijatiu správnych rozhodnutí. Správne rozhodnutia znamenajú menej chýb a menej zbytočne vynaloženej energie a času na korekcie. Správne rozhodnutia odstraňujú utrpenie z našich životov a zvyšujú pocit šťastia.

Získavať správne informácie pre svoje rozhodnutia učíme ľudí na našich seminároch. Každý z nás má centrum v mozgu, zodpovedné za prijímanie informácií intuitívnym spôsobom. Len ho je potrebné aktivovať a začať používať. Zistiť, ako a kde to cítime, keď príde správna odpoveď a naučiť sa spoľahnúť na ňu. Dôverovať sebe a svojej intuícii.

K tomu je potrebný okrem aktivácie tohto centra aj tréning. Ako pri výučbe cudzieho jazyka alebo budovaní svalovej hmoty vo fitku.

Existujú však aj účinné pomôcky, ktoré našu intuíciu zlepšujú bez nášho úsilia. A jeden takýto zázrak vám chcem dnes predstaviť.

Volá sa SVETLICA SUPER. Vyvinutá Laboratóriami informačného konštruovania v Rusku na báze Teórie fyzikálnych štruktúr a Synergie informačných systémov. Kartička veľkosti platobnej karty v ktorej je uložená štruktúra. Štruktúra je určitý abstraktný obrázok, pripomínajúci fotky z Hubblovho teleskopu. Niečo takéto:

A zázračná kartička – systémový adaptér SVETLICA SUPER vyzerá takto:Ako tento zázrak funguje: Ako jeden z jeho konštruktérov -Dr. Avdejev - povedal vo svojom interview .: Všetky živé bytosti vyžarujú ľudským okom neviditeľné svetlo. Svetlo je zároveň nosnou vlnou informácií, ktoré do nás vstupujú, alebo z nás vyžarujú. Preto je starostlivosť o čistotu, silu, celistvosť a kvalitu nášho vyžarovania veľmi dôležitá.

Čím je lepšie svetelné vyžarovanie, tým je vyšší energetický potenciál človeka, jeho odolnosť voči stresu, nálada, práceschopnosť, duševný stav. Svetelné vyžarovanie okolo tela charakterizuje kvalitu nášho vzájomného pôsobenia s okolitým prostredím, pretože odráža štruktúru vzťahov človeka. Čím je svetelné vyžarovanie jasnejšie a rovnomernejšie, tým je lepšia interakcia s okolím.

Na obrázku vidíme snímky zhotovené pomocou GDV kamery. Na prvej je človek, ktorého charakteristika vyžarovania je oveľa horšia, ako u človeka na druhej snímke.

russianathlete-300x232

Vedecké pozorovania, vykonávané v rozličných organizáciách potvrdili, že hlavný efekt pri používaní Svetlice Super je normalizácia systémov organizmu. Imunitného, hormonálneho, obehového a iných. V mnohých zdokumentovaných prípadoch nastalo zlepšenie 2 až 10 krát. Svetlica tiež znižuje vplyv patogénnych faktorov, ktoré ešte nespôsobili nevratné fyziologické zmeny v organizme.

U používateľov Svetlice sa tiež objavuje viacero alternatívnych možností konania, lebo dostávajú viacej informácií z okolia.

Svetlica Super vytvára nové väzby medzi minulosťou a budúcnosťou s cieľom dosiahnuť vytýčené ciele.

Naviac veľmi pozitívne vplýva na vodu. Voda sa pod jej vplyvom aktivuje a mení sa jej kvalita. Čo je najdôležitejšie, dochádza ku vzniku zložitejších kryštálov. Čím viac osí kryštalizácie vzniká, tým má voda viacej „antén“ na prijímanie informácií. A človek, ktorého telo sa z veľkej časti skladá z vody, dokáže prijať väčšie množstvo informácií a informácie obsahovo zložitejšie.

Svetlica Super urýchľuje vyplnenie želaní. Preto je nevyhnutné:

Sformulovať túžbu, fantáziu, úlohu, cieľ
Začať konať na jej realizácii
Byť trpezlivý a pozorovať kladné momenty – znaky, že sa túžba napĺňa
Je to proste vyskúšaná zázračná kartička, s ktorou sa môžete prísť pohrať na náš seminár intuitívneho vnímania . Zakúpiť si ju môžete TU.Also tagged with one or more of these keywords: intuície, Biointernet, Translighters

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users