Jump to content


Photo

Čo je to Biointernet?

Čo je to Biointernet? Biointernet Korotkov Avdeev

  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 Kirill Korotkov

Kirill Korotkov

    Advanced Member

  • Administrators
  • 198 posts

Posted 04 August 2014 - 08:10 AM

Čo je to Biointernet?
Biointernetom nazývame mnohoúrovňové siete, ktoré spájajú všetky živé bytosti vo všetkých časoch a priestoroch. Tieto siete sú vytvorené neviditeľnými komunikačnými kanálmi na báze svetla a vytvárajú kolektívnu inteligenciu spoločenstva živých bytostí. Veľmi zjednodušene si môžeme pomôcť predstavou vychádzajúcou z pozorovania správania sa kŕdľa rýb alebo vtákov. V ich komunikácii, pohybe a navigácii im pomáha sieťový rozum – Biointernet.

MINOLTA DIGITAL CAMERA
Na rozdiel od klasického internetu poskytuje Biointernet neobmedzenú databázu informácií.
Biointernet je systém znalostí a schopností. Znalosti – to sú informácie, to je veda. Schopnosti- to sú technológie a techniky, ktoré sa využívajú v práci s Biointernetom. Napríklad možnosť čítať knihy bez použitia očí, teleportácia, telepatia, telekinéza a množstvo ďalších, ktorým zatiaľ nebol vymyslený názov.
Biointernet využívame denne všetci. Všetci sme účastníci sieťových prepojení. Problémom je, že ho nevyužívame vedome. Vedomé používanie Biointernetu nám umožní prijímať správne a pravdivé informácie. Na ich základe môžeme robiť správne životné rozhodnutia. Správne životné rozhodnutia zaručujú šťastný a zmysluplný život.
Pomocou vedomého využívania Biointernetu môžeme získavať akékoľvek potrebné informácie, kvality a schopnosti pomocou svetla a rýchlosťou svetla. Bez veľkého úsilia. Bez nepotrebného informačného balastu. Úplne inak, ako sme to boli zvyknutí robiť doteraz. Táto schopnosť je pre náš život veľmi dôležitá, zvlášť v dnešnej informačnej revolúcii.


  • Tatiana Karovina likes this

Also tagged with one or more of these keywords: Čo je to Biointernet?, Biointernet, Korotkov, Avdeev

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users